http://nikchervonsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Червоногригорівська сел/рада >> Новини
Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад працівників закладів культури
Версія для друку Написати листа

Червоногригорівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад працівників закладів культури  селищної ради:

·          директора Червоногригорівського будинку культури,

·          художнього керівника Червоногригорівського будинку культури.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування, стаж роботи за фахом не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад працівників закладів культури конкурсанти складають іспити на перевірку знань Конституції України, Законів України «Про культуру», «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу селищної ради.

Потрібні документи: заява про участь у конкурсі, копії паспорта, ідентиф. коду, військового квитка, копії документів про вищу освіту,  автобіографія, два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми, довідка про відсутність судимості, копія трудової книжки, декларація про доходи за минулий рік, дві фотокартки  розміром 4х6 см.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають заяву на ім’я селищного голови.

Заяви приймаються до 24 серпня 2017 року  за адресою: смт. Червоногригорівка, вул. Ярмарочна (колишня - Леніна), 33.

 

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор