Червоногригорівська сел/рада
http://nikchervonsel.dp.gov.uaЧЕРГА ДЕННА
чергової 8 сесії VІІ скликання
Червоногригорівської селищної ради
08 квітня 2016 року (15:00)

1. Про регламент роботи селищної ради

2. Про виконання селищного бюджету за І квартал 2016 року

3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 25 грудня 2015 року за № 23 – 4/VІI «Про селищний бюджет на 2016 рік»

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 25 грудня 2015 року за № 25 – 4/VІI «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2016 рік».

5. Про затвердження місцевої стратегії розвитку Червоногригорівської селищної ради до 2020 року

6. Про внесення змін до рішення селищної ради від 25 грудня 2015 року за № 31 – 4/VІI «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються Червоногригорівською селищною радою та її виконавчим комітетом»

7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 25 грудня 2015 року за № 27 – 4/VІI «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату селищної ради та структурних підрозділів на 2016 рік»

8. Про уповноваженого представника Червоногригорівської селищної ради – члена Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

9. Про надання дозволу на виготовлення проекту « Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття проїзної частини вул. Шавріна від вул. Базарна до вул. Партизанська, від вул. К.Маркса до провул. Радянський в смт. Червоногригорівка Нікопольського району Дніпропетровської області»

10. Про надання дозволу на виготовлення проекту «Будівництво асфальтобетонного покриття проїзної частини вул. Руднична, провул. Зірковий, провул. Шевченка в смт. Червоногригорівка Нікопольського району Дніпропетровської області»

11. Про корегування проекту «Капітальний ремонт фільтрів очистки води на Червоногригорівській станції питного водопостачання Нікопольського району»

12. Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт будівлі по вул. Леніна,11 в смт. Червоногригорівка Нікопольського району Дніпропетровської області групи комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад «Вишенька» Коригування кошторисної частини проектної документації»

13. Про продовження договорів оренди

14. Про скасування рішення селищної ради від 05 березня 2015 року за № 715 - 42/VІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

15. Про скасування рішення селищної ради від 22 травня 2015 року за № 741-44/VІ «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність»

16. Про скасування рішення селищної ради від 22 травня 2015 року за № 742-44/VІ «Про внесення змін до рішення Червоногригорівської селищної ради від 05 березня 2015 року за № 715 - 42/VІ»

17. Про надання згоди на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (Гавриленко Вадим Валентинович)

18. Про надання згоди на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (Гавриленко Сергій Миколайович)

19. Про надання згоди на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (Іваніков)

20. Про надання згоди на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (Люльченко)

21. Про надання згоди на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (Рак)

22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та про передачу земельних ділянок у власність (Булгакова-Яловенко)

23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та про передачу земельних ділянок у власність (Лузан)

24. Про затвердження рішень виконкому

25. Про затвердження розпоряджень селищного голови