Червоногригорівська сел/рада
http://nikchervonsel.dp.gov.ua


За дорученням губернатора Олександра Вілкула заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова о 14-00 13 грудня проведе урочисту зустріч з видатними жінками Дніпропетровщини. У рамках зустрічі пройде благодійна акція зі збору коштів для дітей до Дня Святого Миколая.
«На урочисту зустріч запрошені понад 800 видатних жінок з 35 міст та районів регіону. Серед них – представниці політики, бізнесу, громадських та благодійних організацій. Жінки матимуть змогу подивитися прем'єру моновистави «Момент кохання» у виконанні заслуженого артиста України Євгена Нищука. Під час заходу проводитиметься благодійний збір коштів до Дня Святого Миколая. Усі виручені кошти будуть передані обласному благодійному Фонду для підтримки соціально-незахищених категорій дітей для придбання медичних препаратів та обладнання в дитячі лікарні області», – зазначила Марія Пустова.
Презентація вистави «Момент кохання» проходить на Дніпропетровщині за сприяння міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття».
Дійство поставлене за оповіданням Володимира Винниченка «Момент».
У виставі «Момент кохання» використовуються сучасні мультимедійні засоби виразності, поезія, авторська музика. Вистава входить до репертуару Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я». Протягом 2011 року успішно пройшли презентації проекту в Луганську, Львові, Ужгороді, Запоріжжі, Донецьку та Івано-Франківську.
Довідка:
Міжнародна громадська організація «Жінка ІІІ тисячоліття»
діє в Україні з 2006 року й реалізує ряд масштабних проектів, таких, як щорічна церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ Тисячоліття», якою нагороджуються успішні жінки-українки, Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантів», щорічна благодійна акція на Майдані Незалежності до Дня захисту дітей «Світ талантів – цвіт нації», виставка робіт художниць «Світ очима жінок» в Українському домі, а також бере участь у багатьох благодійних, соціально-культурних проектах.


Управління преси та інформації облдержадміністрації